НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Звезда поднимается на второе место ###

Звезда поднимается на второе место

У 11 турі першості України чернівецька «Буковина» приймала колектив ПФК «Олександрія», який минулого сезону виступав у елітному дивізіоні вітчизняного футболу. На 12 хвилині по воротах гостей пробив Сантрапинських. На «постріл» Євгена зреагував воротар «Олександрії» Зарубін. А вже після удару зі штрафного у гру вступив страж воріт «Буковини» Когут.

На 21 хвилині зустрічі результативну атаку організували гості. Відзначився кращий бомбардир «Олександрії» Шевченко. За сім хвилин до завершення основного часу першої половини зустрічі знову воротам наших земляків загрожував Сахневич. Воротар «Буковини» Когут зіграв надійно. Зрештою, під завісу першого тайму перевагою заволоділи підопічні Вадима Зайця. Як наслідок, на 43 хвилині гри наш нападник Руслан Платон (капітан «Буковини» у цій зустрічі) зумів записати на свій рахунок третій гол у сезоні. А вже на 45 хвилині гри удару по «рамці» гостей завдавав Дорош – повз ворота.

У другому таймі міг вивести свою команду вперед той же Шевченко, однак наприкінці зустрічі більше шансів на здобуття перемоги мали наші земляки. Зокрема, на 84 хвилині матчу на «побачення» з голкіпером Зарубіним виходив Якименко. Голкіпер «Олександрії» врятував свій колектив від другого взяття воріт. А вже у додані хвилини Зарубін спромігся зреагувати на удар головою Донця. Підсумок гри – 1:1.

«Буковина» (Чернівці) – ПФК «Олександрія» - 1:1 (1:1)