НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Первая лига. ФСК Буковина - Титан Армянск - 3:1 ###

Первая лига. ФСК Буковина - Титан Армянск - 3:1
© Руслан Гунчак

У першому колі чернівецька«Буковина» поступилася кримчанам із рахунком 0:1. Звісно, що підопічні ВадимаЗайця прагнули взяти реванш за поразку. У перші двадцять хвилин зустрічі малинагоди відзначитися Маковійчук, Семенюк, Керчу…На жаль, забити згаданим гравцямне вдалося. Натомість результативний удар на свій рахунок зміг записати кращийбомбардир «Буковини» Гунчак. На 25 хвилині зустрічі Циколія зробив подачу з флангу,а згодом Руслан влучно пробив з метрів 15 у верхній кут воріт капітана «Титану»Кошелева.

Ще до перерви стражворіт кримської команди зумів зреагувати на удари Яворського, Басова. А той жеГунчак міг забити гостям, так би мовити, «гол у роздягальню».Досвідчений футболістпробивав головою по «рамці» суперника. Кошелев зумів перевести м’яча на кутовий.

На початку другоготайму наші земляки зуміли збільшити свою перевагу в рахунку. Приємно, що післяпередачі Дороша відзначився наш нападник Семенюк. Зазначимо, що до матчу з «Титаном»Олександр у першості України забивав двічі з пенальті. А на 60 хвилині гості порушилиправила у власному карному майданчику проти Керчу. Арбітр гри Лісаковський(Одеса)вказав на одинадцятиметрову позначку. З рішенням одеського рефері не погодилисяфутболісти «Титану». Один із гравців кримського колективу Субочев штовхнувсуддю та, звісно, отримав червону картку. А пенальті вдало виконав Гунчак, якийзабив свій 7 гол у першості України.

За сім хвилин дозавершення основного часу «Титан» зумів скоротити перевагу чернівчан у рахункудо двох м’ячів. Відзначився Олександр Яровенко. Остаточний підсумок гри – 3:1на користь «Буковини».

«Буковина» (Чернівці) - «Титан» (Армянськ) - 3:1
Голи: Гунчак (25, 66 – з пенальті), Семенюк (50), Яровенко (83).

«Буковина»: Мусієнко, Олефір, Басов, Вечтомов, Циколія, Гунчак(Головачук, 81), Яворський, Дорош (І. Мельник, 90+3), Маковійчук, Керчу (Сантрапинських,64), Семенюк (В. Мельник, 75).
«Титан»: Кошелев, Ковальов, Калиниченко, Шитов, Столярчук, Субочев,Момотенко (Євланов, 49), Камерцель (Яровенко, 46), Кравченко, Мацак (Климентовський,90+1), Довжик.
Попередження: Євланов (53), Керчу (54), Дорош (72).
Вилучення: Субочев (63, поштовх арбітра руками).